top of page

הופעות בזמן משבר הקורונה

אילו להקות זמינות בזמן המשבר?

כמה אנשים ניתן להזמין לאירוע?

מה הכי משתלם? איך זה עובד?

הנחיות משרד הבריאות לגבי אירועים והתקהלויות משתנות מעת לעת בהתאם למצב התחלואה הארצי. במסגרת פעילותנו, אנו מצייתים באופן מלא להנחיות העדכניות ולעקרונות העבודה לפי "התו הסגול". יחד עם זאת, עדיין מתקיימים מגוון אירועים (קטנים יותר) ברחבי הארץ. נשמח להגיע גם אליכם ע"מ להעשיר את האירוע ולשמח את האורחים!

10 טיפים לחתונה - לחץ כאן

Band Performing

עקרונות מנחים להופעות בזמן משבר הקורונה
1. כמות המוזמנים מוגבלת
2. שמירה על ריחוק חברתי
3. אפשרות של חלוקה לקפסולות

4. עדיפות למקום פתוח
5. מיגון אישי של חברי הלהקה

6. ביטול/דחייה בשל סגר

7. מבצעים והטבות בלעדיים!

כמות המוזמנים מוגבלת
באחריות מפיק האירוע, להזמין כמות מוזמנים בהתאם להנחיות משרד הבריאות. ישנם זמנים בהם מותר להזמין 200 מוזמנים בלבד, וישנם זמנים מאתגרים יותר בהם כמות המוזמנים מוגבלת ל50 איש. בכל מקרה, אנו ממליצים לתכנן אירוע באויר הפתוח, גם כדי להגן על המוזמנים וגם כדי להגדיל את כמות המוזמנים הפוטנציאלית.

שמירה על ריחוק חברתי
מומלץ להנחות מראש את המוזמנים להקפיד על כללי ריחוק חברתי, בדומה לצורה שבה מתנהלים ביומיום. רצוי להימנע מהתקהלויות גדולות מדי, ומראש למקם את הכסאות של המוזמנים במרחקים סבירים. הלהקות שלנו פחות מושפעות מהנושא הזה, שכן הנגנים יושבים על במה מופרדת.

אפשרות של חלוקה לקפסולות
ישנם אירועים בהם ניתן להגדיל את כמות המשתתפים, באמצעות חלוקה לקפסולות. כלומר הפרדה פיסית ברורה יותר בין קבוצות מוזמנים. הפרדה זו יכולה להתבצע באמצעות מחיצות ניילון, מחיצות בד, מפלסים שונים ואפילו מתחמים שונים של אותו האירוע. אנו כבר נדע להתאים את ההופעה למתווה שאליו נגיע.

עדיפות למקום פתוח
נגלה לכם סוד... מהניסיון שלנו מקום פתוח תמיד עדיף על מקום סגור. הן מבחינת האוירה, הן מבחינת האויר הנקי והן מבחינת האקוסטיקה המוסיקלית. בזמנים של משבר הקורונה, האופציה של מקום פתוח הפכה לאופציה המובילה אם לא היחידה. כך גם נוכל לשמור על בריאותם של האורחים (והנגנים) וגם להגדיל את כמות המוזמנים הפוטנציאלית.

 

הנחיות משרד הבריאות מתייחסות בנפרד לאירועים באולמות סגורים, ולאירועים המתקיימים באויר הפתוח. ניתן לקיים אירוע פתוח במרפסת גדולה, גג, חצר פרטית, גן אירועים, בית כנסת או כל מקום אחר.

מיגון אישי של חברי הלהקה
אנחנו כבר מתורגלים בהופעות בזמן המשבר. זה לא משנה אם תזמינו להקה גדולה, טריו או דואט של 2 נגנים - אנו מגיעים ממוגנים כמו שצריך, ולפי כל הנחיות משרד הבריאות. כל שנבקש הוא להכין מראש במה לנגנים, ע"מ שנוכל לשמור על ריחוק חברתי סביר מהקהל.

 

ביטול/דחייה בשל סגר

במקרה קיצוני של סגר כללי בו לא ניתן לקיים את האירוע, לא יחוייב הלקוח בדמי ביטול כלשהם. אנו מבינים את מורכבות המצב, ונשמח לתאם ביחד עם הלקוח תאריך חלופי להופעה. יחד עם זאת, בעת הזמנת ההופעה, יש לסכם איתנו את הנושא מראש ובכתב.

מבצעים והטבות

תקופת הקורונה הינה תקופה מאתגרת במיוחד, הן עבור החוגגים והן עבור הנגנים. אירועים רבים נדחים, מתבטלים או מצטמצמים דרמטית. בהתאם למצב שנוצר, ישנם מבצעים מתחלפים לגבי הרכבים כאלו ואחרים. נשמח לספק פרטים נוספים טלפונית.
 

דגשים שלנו לחיסכון:

1. אם אתם מחפשים הרכב קטן, עדיף להזמין עד 3 נגנים כיוון שהחל מ-4 נגנים יש להזמין הגברה חיצונית שתייקר את עלות ההופעה בסכום לא מבוטל. אם מספר האמנים קטן, האמן מגיע עם הגברה שלו ועלות ההגברה תהיה מינימלית או אפילו בחינם.

2. אם מזמינים הופעת פלמנקו או הופעה דומה, עדיף להשתמש בבמה של האולם כיוון שהזמנת במה עולה בסביבות ה-1,500 ש"ח.

3. מיקום ההופעה: אם ההרכב שאתם מזמינים הוא קטן וכזה שלא מצריך הזמנת הסעה מיוחדת עדיף לחפש להקה או הרכב מוסיקלי בכל הארץ ולאו דווקא באזורכם כיוון שנסיעה לא מהווה עלות גבוהה כל כך. כלומר עדיף לכם למצוא הרכב שאולי נמצא רחוק אבל יותר איכותי ויותר מתאים לצרכיכם.

4. ניתן לחסוך במספר הנגנים. ישנם אמנים אשר מגיעים עם פלייבקים או מכונת מקצב או שניהם, דבר שיכול לחסוך נגן או אפילו שניים אלא אם כן חשוב לכם שההופעה תיראה גדולה. חשוב לקחת זאת בחשבון.

5. לעיתים אמן פחות מוכר יעשה עבודה מצויינת וניתן להסתפק בזה וכך לחסוך לא מעט כסף. לדוגמה ניתן להזמין להקת רקדניות שהינן תלמידות באקדמיות לריקוד שיספקו הופעה מצויינת. רקדן או רקדנית מקצועית תעלה פי שניים או פי שלוש.

מוסיקה חיה לאירועים במחירים אטרקטיביים!
Spanish Guitar מופיעים באירועים פרטיים כמו חתונות, בר/ בת מצוות, ימי הולדת וכן גם באירועים עסקיים של ועדי עובדים. אנו יודעים להתאים את הרכב ההופעה ואת הרפרטואר לאופי האירוע ומתחייבים לתת מענה לכל בקשה. אנו גובים מחירים הוגנים בגובה העיניים. נשמח לספק הצעת מחיר טלפונית.

 

רשימת ההרכבים שלנו
בכל שאלה - צור קשר
 

bottom of page