top of page

המלצות על הופעות

אנו גאים להציג בפניכם חלק ממאות מכתבים שאנו מקבלים מלקוחותינו לאחר ההופעה. כל המלצה על הופעה מוצגת כאן במלואה וכפי שהיא נכתבה בלי שנגענו בה, שינינו או תיקננו דבר מה. אנו מציגים לכם את חוות דעת על הופעות, על מנת שתתרשמו מאתנו עוד יותר מפי אנשים שכבר הכירו אותנו וזכינו להופיע אצלם. אנו מצרפים כאן גם חלק מהמכתבים המקוריים שנכתבו בכתב ידם.

המלצה מיטל.jpg

הבל היקר,

תודה שהנעמת את חגיגת בר המצווה של בננו דניאל לצלילי הגיטרה המקסימים. למרות מזג האוויר הלא צפוי והתנאים בשטח, אתה השתלבת בצורה כל כך נעימה רגועה ומוצלחת. אנחנו והאורחים שלנו כל כך נהננו ממנגינות הגיטרה הספרדית ומהאווירה הניפלאה שהשראת לאורך כל האירוע.

תודה רבה!

המלצה עוזי.jpg

הבל היקר שלום,

רצינו להות לך ולזמרת על ההופעה הבלתי נשכחת ביום ההולדת ה-80 של אימא שלנו.

לא האמנו כשראינו את האנשים המבוגרים וה"כבדים" מצטרפים לשירה וקמים לרקוד. הנגינה והשירה שלכם ניתבו את המסיבה לפסים של קסם ושמחה. נוצרה אווירה נפלאה של נתינה ואהבה, כולם שמחו ופרגנו, והרגשנו שזה קורה בזכותכם.

עוזי דור והמשפחה

נורית תגובה מההופעה.jpg

בוקר טוב הבל

רציתי להודות לך בשמי ובשם כל המשפחה על ערב מקסים.

אתה נגן ברמות אחרות. נותן את הלב והנשמה וזה מורגש בכל תו.

זרמת באהבה ובכבוד עם בני משפחתי שאוהבים לשיר וכשנותנים להם מיקרופון הם שוכחים הכל...

אני בהחלט אמליץ עלייך לכל מי שמחפ שנגן שמקפיץ כל אירוע בכמה רמות.

תודה

המלצה על הופעה מפרדי.jpg

16.02.2021

 

הבל יקר

איזה אושר

איזו שמחה

חגגנו 28 שנות נישואין שלנו והיית הזר הסופי(הכוונה לדובדבן שבקצפת) גרמת להצלחת הערב שלנו

אתה מדהים

פרדי העוזי

מכתב המלצה תמרה.jpg

Thank you so much for your beatiful performance. we were so honored to have you share our simcha. You are extremely talented and filled the room with love and light. Abel, you are amazing.

Tamara & Sasha  

15 december 2020

תודה רבה על ההופעה היפהפיה שלך. היה לנו כבוד גדול שהשתתפת בשמחה שלנו. אתה מוכשר ביותר ומילאת את החדר באהבה ואור.

 

הבל, אתה מדהים.

תמרה וסשה

15 בדצמבר 2020

מכתב אמנון הופעה נטף.jpg

ערב של שושנים...

זה היה השיר שאיתו צעדו החתן והכלה אל החופה. ערב עם שקיעה מדהימה בנטף שבהרי ירושליים. ענבר וירון מקימים משפחה.

הבל פורט על הגיטרה וצלילים מקסימים מתערבבים עם השקיעה והכול ביחד מתערבב כמו יין משובח שמערפל את החושך אך מחדד את קצות העצבים...כיף היה לשמוע את פריטת הגיטרה העדינה אך החודרת. עונג צרוף לנוע עם הקצב.

דווקא בימים אלה...ימי קורונה שווה לתפוס את הרגעים הקטנים...אותם רגעים שהם טעם החיים.

תודה הבל

תודה על ערב בניחוח של שושנים

ירון וענבר

שלומית ואמנון בן יאיר

מכתב המלצה ליאת כהן.jpg

“ בס”ד  11.08.2015

להבל והצוות הנפלא. רציתי להגיד תודה ענקית על ההופעה המקסימה שהיתה אצלנו באירוע ב 09.08.2015. תודה על שיתוף פעולה מדהים ללא כל מפגש מקדים. האורחים נהנו מכל רגע ובעיקר מהמקצועיות של הזמרים ושל רקדניות הפלמנקו בפרט כשהאורחים ממוצא ספרדי וביחוד בעל השמחה נהנו מכל רגע של המופע – זאת מצוינות!!!. שמחתי להכיר אתכם. המשיכו בדרככם אתם אלופים. “

ליאת כהן

מכתב המלצה הדס בירנבאום.jpg

“ להבל היקר!!!

תודה רבה מקרב לב על ערב מהנה שמח ואותנטי. היה לנו העונג לפגוש אדם מקסים שהסב לנו שמחה גדולה בערב שחגגנו יומולדת 70 לחמי. אנו הרגשנו שהחזרת אותנו כמה שנים אחורה בשירים מיוחדים, ישנים וענוגים במקצועיות וברגישות רבה.
ניפגש לבטח בעוד שמחות,
משפחת בירנבאום “

מכתב המלצה נטע.jpg

הבל היקר

איזה ערב מקסים ונעים ארגנת לנו!

20 שנה עברו מאז שלמדתי גיטרה אצלך, ועדיין מתגעגעת לצלילי גיטרת הפלמנקו המדהימים והערב זכיתי שוב לשמוע את הגיטרה המדהימה שלך כשאצבעותייך המיומנות פורטות עליה במיומנות אדירה.

תודה רבה על הערב המקסים.

נטע

“הבל היקר!!!
אנו כל כך מודים לך על ההופעה המקסימה והמיוחדת שהענקת לנו בחתונה! האווירה שיצרת לבדך ועם הלהקה הייתה איכותית, חלומית, מרגשת ובנוסף העניקה למקום ולאירוע ניואנס נוסף של חופש, ספרד, משהו אותנטי ונוגע ללב שלא יכולנו להשרות בשום דרך אחרת!
תודה ענקית. ג’וש ואני ממש “התאהבנו” בך מהרגע הראשון שהגענו לאתר שלך ושמענו את פירוטי הגיטרה הארגנטינאים שלך! היה לנו ברור שאתה הוא האיש לחתונה שלנו! אנו מקווים שהחתונה שלנו היוותה מנוף להזמנות הופעה נוספות, ולבטח שב”ה ורק בשמחות, נשמח להזמין אותך להופעות נוספות בעתיד, ברגע שנצטרך! אז שוב, אנו שמחים שהכרנו אותך, ואין לנו ספק שחלק מהחוויה המדהימה והחלומית שהרגשנו, הייתה הודות למוסיקה הנעימה והמלטפת שהשמיעה הלהקה שלך ואתה!
כל טוב ובהצלחה בהמשך“
דנה וג’וש דנן 13/09/2012

“הבל יקר,אין מילים בפינו לתאר את האוירה הקסומה שיצרת בארוע להורי. נגינתך המופלאה, הוירטואוזית על מיתרי הגיטרה, הפכה את הארוע החשוב לנו כל כך, לחוויה בלתי נשכחת, והותירה אותנו ואת כל אורחינו נפעמים.תודה לך אמן גיטרה מדהים שכמוך, מעומק ליבנו,על נגינתך ועל אישיותך החמה, הצנועה, המרשימה.“דינה ורפי לביא – רעננה

​“הבל יקר,
רציתי לכתוב לך מכתב תודה רשמי על האירוע שלנו אך מכתב שכזה לא יכול להביע בשום צורה שהיא את ההתפעמות והתחושה שהענקת לנו בערב החתונה שלנו. האווירה הקסומה של נעימות הגיטרה שלך לנוכח השקיעה על המים גרמה לנו לחוש שאנו בעולם אחר……
אתה וירטואוז בחסד עליון שהצליח לפרוט על מיתרי הלב של כולנו….
בעלי ואנוכי החלטנו שבכל חגיגה שנקיים מעתה והלאה, אתה תהייה חלק ממנה. אז , מעומק הלב , תרשה לי להודות לך שוב על החוויה המדהימה הזו…. תודה מקרב לב“
דורית בנג’ו וכמובן קובי

​“בתאריך 23/11/12 חגגנו אירוע ברית לבן היקר שלנו דן.
יצרתי איתך קשר טלפוני מתוך התרשמות בקליפ האתר שלך ואתה חזרת אליי באדיבות רבה ורצון טוב להפוך את קבלת הפנים באירוע שלנו לדבר בלתי נשכח. חשוב לי לציין את הקשבתך הרבה לדרישות שלנו , לבחירת הליין אפ של המוסיקה שתתנגן, לחשיבות שזהו אירוע צהריים ברית ולא אירוע גדול של חתונה. ונתת את הטוב ביותר.
כמו כן האמון שנתת בנו למרות שהתקשרתי אלייך להזמין אותך בשיחת טלפון מתוך מחלקת יולדות והסברתי לך שיש לי כמה ימים בודדים לארגן את האירוע ושאני אחרי ניתוח קסרי ואין לי זמן מיותר לטפל בזה נתת את הטוב ביותר, סגרת את התאריך בשיחה ודאגת להתייצב בזמן ולהנעים לנו ולאורחים שלנו את הזמן. אני בטוחה שניפגש באירועים נוספים אנחנו והאורחים שלנו נהנו מאוד.
תודה רבה על הכול מנאורה, חוליו ודן הקטן.“

בברכה,
נאורה אוזן
מנהלת פרויקטים
מדיו שיווק ותוכן בע”מ

​“התחתנו ב- 15.03 עוד מעט אנחנו נשואים חודש .. במסעדה קטנה ורומנטית – שהחלטנו לבקש את שירותיו של הבל היינו כבר אחרי בדיקה מאוד מעמיקה בשוק הנגנים – אם זה נגני גיטרה או כינור .. מוזיקה קלאסית ,ספרדית או צרפתית .. הכל עלה בראש .. אבל החלטנו באמת לנסות ולבדוק כמה יצירתיות יכולה להיות מאחורי נגן ספרדי , אני מניחה שרק מוזיקה רועשת ורקדניות היו האסוציאציה שלי עם המוזיקה הזאת .. כשהבל הפנה אותנו לאתר שלו spanishguitar היה מספיק לנו לראות את הסרטון הקצר בו הוא מנגן מספר דקות קצרות כדי לדעת שהוא האיש שלנו .. התשוקה .. העזות .. ובמיוחד האיחוד המושלם שהוא יוצר עם המוזיקה שלו .. כנראה שהוא פשוט הזכיר לנו את עצמנו .. ונקשרנו ..אם אני אתחיל לספר על החוויה שהאורחים חוו עם המוזיקה – או על הרמה האחרת לגמרי שזה הרים את האירוע .. אני כנראה לא אסיים ..אבל אני רוצה מאוד להודות באופן אישי ומוחלט בשמי ובשם בעלי – לך , הבל , הרוגע .. המשפחתיות שהפגנת , שהיית קשוב לנו ולאורחים , על הדאגה שלך שנהיה באמת מרוצים .. היה מקסים – ובהחלט עלה על כל הדרישות שלנו ..הבל אנחנו מאחלים לך שתמשיך לעשות את מה שאתה אוהב , שהמוני ישראל יכירו אותך וידעו שאתה אמן גדול .. אבל יותר מכל אנחנו מאחלים לך שגם כאשר תגיע למקום לו אתה ראוי תשאר האדם הפשוט , הצנוע והחם שאתה תודה רבה על רגעים בלתי נשכחים“
חנה ומירון
bottom of page