הרכבים מוסיקליים לאירועים

הרכבים מוסיקליים לאירועים מכל סוג: אירועים פרטיים, אירועים עסקיים, מסיבות, השקות וכמובן הרכב מוסיקלי לחתונה. הרכב ותיק, מקצועי ומנוסה יוכל להגיע בקלות עד אליך ע"מ להנעים את זמן האורחים. נגנים לאירועים המתמחים בנגינה ובזמר דרום אמריקאי וספרדי - סגנון סוחף ואנרגטי שאין שני לו.

ניתן לתאם מראש מחרוזת שירים שקטה ורגועה או להיפך - שירים קצביים מוכרים שמתאימים אפילו לרחבת הריקודים (אידיאלי עבור מי שמחפש הרכב מוסיקלי לחתונה). בדף זה תוכל לצפות במגוון סרטונים לדוגמא, הרכבים מוסיקליים לאירועים מכל סוג!

 

נגן גיטרה ספרדית

הרכב: נגן גיטרה אחד

נגן גיטרה ותיק ומיומן המנגן מוזיקה לקבלת פנים (חתונה או כל אירוע אחר). מוזיקה ספרדית ודרום אמריקאית שקטה בתחילתו של הערב ובהמשך אנרגטית ושמחה, בשילוב אלמנטים קצביים כמו תיפוף על הגיטרה וקטעי פלמנקו וירטואוזיים. ניתן להזמין עבור קבלת הפנים בלבד או כמוזיקת רקע במהלך כל האירוע.

דואט גיטרות ספרדיות

הרכב מוסיקלי לאירוע הכולל: שני נגני גיטרה

שני נגני גיטרה ספרדית המנגנים מגוון קטעים מוכרים בסגנון דרום אמריקאי וספרדי, המשתלבים יחד באלתורים ובדואטים. אידיאלי עבור מי שמחפש הרכבים מוסיקליים לאירועים או הרכב מוסיקלי לחתונה. ההרכב יוכל ללוות את כל קבלת הפנים ואפילו את האירוע כולו, בהתאם להעדפתכם.

נגן כינור

הרכב מוסיקלי לאירוע הכולל: כנר יחיד או בליווי גיטרה

נגן כינור + נגן גיטרה ספרדית המנגנים יחדיו מגוון קטעים ספרדיים, טנגו ארגנטינאי, מוסיקה יהודית, נעימות מוכרות מתוך "כנר על הגג", ג'ז לטיני ובנוסף מוסיקה קלאסית קלה. הרכב מוסיקלי לחתונה שלמה או לקבלת פנים בלבד, לשיקולכם. פתרון אידיאלי עבור מי שמחפש הרכבים מוסיקליים לאירועים.

 

 

Please reload