נגנים לאירועים

נגנים לאירועים והרכבים מוסיקליים מיוחדים מכל סוג: נגנים לחתונה, אירוע פרטי, אירועי עסקי, נגן גיטרה לאירוע, מסיבה, השקות, קבלות פנים ועוד. הרכב ותיק, מקצועי ומיומן ישמח להגיע עד אליך ולהנעים את זמן האורחים. נגנים לאירועים המתמחים בין השאר בנגינה ובזמר דרום אמריקאי וספרדי - סגנון מוסיקלי סוחף וקצבי שאין שני לו.

בהזמנת נגנים לחתונה ניתן לתאם מראש מחרוזת שירים שקטה ורגועה או לחילופין קצבית וסוחפת, כלומר שירים קצביים מוכרים שמתאימים גם לרחבת הריקודים. בדף זה ריכזנו עבורך סרטונים לדוגמא עם מגוון נגנים לאירועים!

 

נגן גיטרה ספרדית
הרכב: נגן גיטרה אחד

 

נגן גיטרה עבור קבלת פנים לחתונה או כל אירוע אחר. מוסיקה ספרדית ודרום אמריקאית מתאימה במיוחד עבור קבלות פנים. מתחילים עם הרמוניות שקטות ורגועות, ובהמשך הערב ניתן לשלב קטעים אנרגטיים ושמחים (כולל קטעי פלמנקו וירטואוזיים ותיפוף על הגיטרה). הרכב המתאים עבור קבלת הפנים בלבד או כמוזיקת רקע לכל אורך האירוע.

נגנים לאירועים

דואט גיטרות ספרדיות
הרכב נגנים לחתונה הכולל: שני נגני גיטרה

נגנים לאירועים - שני נגני גיטרה ותיקים ומנוסים, המנגנים קלאסיקות בסגנון דרום אמריקאי וספרדי. שירים מוכרים המשתלבים יחד באלתורים ובדואטים. הרכב אידיאלי עבור מי שמחפש נגנים לחתונה או לקבלת הפנים בלבד. לשיקולכם, נוכל לכל אורך האירוע או בקבלת הפנים בלבד.

נגנים לחתונה

נגן כינור
הרכב הכולל: כנר יחיד או בליווי גיטרה

נגן כינור ונגן גיטרה ספרדית אשר מנגנים יחדיו במגוון סגנונות: קטעים ספרדיים, טנגו ארגנטינאי, מוסיקה יהודית, קטעים מוכרים מתוך "כנר על הגג", ג'ז לטיני ואף מוסיקה קלאסית קלה. הרכב מוסיקלי עבור אירוע שלם או עבור קבלת הפנים בלבד. פתרון אידיאלי עבור מי שמחפש נגנים לחתונה.

נגן כינור לחתונה